Vše o aegon.cz

Můj blog aegon.cz jsem se rozhodla psát především pro zábavu a podělit se o své postřehy a zkušenosti z velkého množství oblastí, o které se velmi dlouhou dobu zajímám a tak jsem se rozhodla o všem psát veřejně online 🙂 Moje primární záliby se týkají témat okolo moderních technologií, které se neustále posouvají dopředu a jelikož mne baví vše kolem domova, tak nesmí chybět ani téma kolem rodiny a bydlení.

Jelikož jsme se poslední dobou začali mnohem intenzivněji zajímat o zdravý životní styl a především o zdraví jako takové, já nejsem výjimkou a proto na mém blogu nesmí chybět ani kategorie vše kolem zdraví, obzvláště pak téma kolem COVID-19 . V neposlední řadě se již od střední školy věnuji mikroekonomii a makroekonomii, to je moje nejoblíbenější téma, které by se však nemohlo obejít bez kategorie okolo financí obecně.

Pěkně nám to do sebe zapadá 🙂 Kromě uvedených témat se zajímám také o mnoho další témat, ale těm se tady začnu věnovat později.

Co znamená aegon.cz?

Jak to celé vzniklo a co znamená aegon.cz? Od svého mládí ráda čtu fantasy a jelikož je mojí nejoblíbenější knihou publikace Hra o trůny, neboli pod originálním názvem „A Game of Thrones“ od dnes již velmi známého autora z USA George R. R. Martina, rozhodla jsem se proto pro název svého webového blogu použít jedno známé jméno právě z této z knihy, konkrétně se jedná o prvního krále na Železném trůnu, kterým byl Aegon Dobyvatel (Aegon I. Targaryen), který byl také zakladatelem největší vládnoucí dynastie Targaryenů.

Inspirovala jsem se jeho úspěchy a i já bych ráda stejně jako se to povedlo Aegonovi chtěla také vybudovat a postavit velký a úspěšný web aegon.cz, stejně jako bylo jeho království.

Slečně ten Železný trůn tiše závidím, také si takový jednou pořídím a království aegon.cz bude opravdu kompletní se vším všudy 🙂

Tím, že je můj hlavní obor lingvistika a také překladatelství z několika světových jazyků, budu se snažit, aby mé články čerpaly také mnoho informací ze zahraničních médií po celém světě. Jelikož to co víme a myslíme si my v Česku, nemusí už zase nikdo vědět například ve francii, no a to co ví lidé ve Francii tak už zase nemusíme všechno vědět i u nás 🙂

Budu proto ráda za všechny Vaše nápady a tipy na zajímavé témata týkající se kategorií, kterým se zde budu věnovat, vše mi můžete psát dole do komentářů, které budu pravidelně projíždět a odpovídat na Vaše dotazy a připomínky.