Cesta:

Novinky

Nejnovější události a zprávy z Aegonu

Filters applied

Novinky

května 5, 2019

Při sledování hokeje hrozí zvýšené riziko infarktu

Aegon přichystal u příležitosti probíhajícího šampionátu speciální akci pro své stávající klienty. Klient, kterého by v den zápasu českého hokejového týmu postihl infarkt, dostane od pojišťovny dvojnásobné pojistné plnění.

Otevřítkvětna 2, 2018

Vy fanděte bez obav, my máme pro jistotu připraveno dvojnásobné plnění!

Aegon přichystal u příležitosti probíhajícího šampionátu speciální akci pro své stávající klienty. Klient, kterého by v den zápasu českého hokejového týmu postihl infarkt, dostane od pojišťovny dvojnásobné pojistné plnění.

Otevřítříjna 10, 2017

Pojistné události lze nyní hlásit online

Už žádné papírové formuláře! Spustili jsme online hlášení pojistných událostí.

Otevřít


června 8, 2017

Naše služby pro vás neustále vylepšujeme. Přihlašujte se do Aegon Online jednodušeji.

Nepamatujete si svá hesla? Nevadí. Nyní se do svého účtu na Aegon Online můžete přihlašovat prostřednictvím jednorázového hesla, které vám bude zasláno na váš autorizovaný mobilní telefon.

Otevřít


června 6, 2017

Spustili jsme asistenční portál Péče.cz

Pomůže zorientovat se v problematice dlouhodobé péče, možnostech jejího financování i s vyhledáním vhodných služeb.

Otevřít
ledna 2, 2017

Daňové odpočty u životního pojištění za rok 2016

Začátek roku znamená i přípravu pro podávání daňového přiznání. Proto jsme po vás připravili jednoduchého průvodce důležitými podmínkami a termíny, abyste dokázali zvládnout daňové odpočty u životního pojištění včas a bez stresu.

Otevřít


prosince 31, 2016

Přípitek „maršal Malinovskij“ nezkoušejte! Aneb perličky z pojistných hlášení 2016

Pojišťovna Aegon řeší až stovky pojistných událostí ročně. Někdy se však jedná i o velmi neuvěřitelné příběhy. A tak se naši likvidátoři setkávají s nehodami při přípitku „maršal Malinovskij“ nebo úrazy, které způsobil hodný vietnamský kanec či divoký kohout. Přinášíme vám výběr toho nejkurióznějšího, co klienti uváděli v pojistných hlášeních za uplynulý rok.

Otevřítúnora 5, 2016

Daňové odpočty u životního pojištění za rok 2015

Blíží se termín podávání daňového přiznání, proto jsme po vás připravili jednoduchého průvodce důležitými podmínkami a termíny, abyste dokázali zvládnout daňové odpočty u životního pojištění včas a bez stresu.

Otevřít


ledna 25, 2016

Místo nemocí si pojistěte jejich následky! Aegon přichází s revoluční koncepcí pojištění závažných onemocnění

Pojišťovna Aegon přináší na trh zcela unikátní pojetí zajištění závažných onemocnění. K pojištění čtyř nejzásadnějších diagnóz nabízí nyní svým klientům možnost jednoduše si pojistit přímo možné následky vážných nemocí či úrazů.

Otevřít


září 30, 2015

Ve druhém čtvrtletí se Aegonu dařilo, čistý zisk vzrostl na 549 milionů eur

Světová skupina Aegon N.V. nedávno zveřejnila své hospodářské výsledky za druhý kvartál 2015. Ukazují růst čistého zisku, obchodu i celkového cash flow.

Otevřítčervna 8, 2015

Je vaše pojištění aktuální?

Změnili jste práci, začali jste aktivně sportovat, přestěhovali jste se, máte nového partnera či děti – to jsou důvody, proč byste se měli zamyslet nad aktuálností své pojistky. Kdo má ale při těch změnách čas chodit do pojišťovny?

Otevřít


června 2, 2015

Aegon Fit jsme nominovali do soutěže Hospodářských novin o pojišťovacího inovátora

Aegon Fit Sport, chytřejší pojištění pro aktivní klienty, jsme přihlásili do soutěže Hospodářských novin Pojišťovací inovátor 2015. Myslíme si, že je to opravdu užitečná služba. Pokud se Vám líbí, můžete nás podpořit.

Otevřít


května 18, 2015

Aegon bude mít nové složení představenstva

Pojišťovna Aegon oznámila dvě změny ve svém vrcholovém vedení. Novou finanční ředitelkou společnosti se od začátku května stala Kristýna Blažková a tým představenstva doplní ředitel produktového útvaru pojišťovny Michal Korejs.

Otevřít


března 30, 2015

Životní pojištění a daně

Chcete, aby vaše smlouva umožňovala jako dosud odečítat zaplacené pojistné od daňového základu? A už jste nám poslali dodatek smlouvy?

Otevřít


března 12, 2015

V průzkumu spokojenosti jste nás ohodnotili vysoko

Na konci roku 2014 jsme již potřetí dělali průzkum spokojenosti mezi klienty a také mezi obchodními zástupci. A máme výsledky, které nám dávají výborné vysvědčení a zároveň nás do budoucna zavazují ještě k většímu úsilí.

Otevřít


března 10, 2015

Klientům jsme vyplatili na škodách 85 mil. Kč

S rostoucím klientským kmenem a dobou trvání pojistných smluv přirozeně narůstá počet likvidací pojistných události a tedy i objem pojistných plnění.

Otevřít


března 5, 2015

Hledáme nového kolegu

Chtěli byste nám pomoci s tvorbou našich webových stránek, facebookového profilu a další prací při péči o dobré jméno naší společnosti?

Otevřít


března 2, 2015

Inovovali jsme naše stránky

Jednou z hlavních změn je design, který se přizpůsobí tomu, jestli web prohlížíte z počítače, tabletu nebo mobilu. Cílem je, abyste vždy našli rychle, co potřebujete.

Otevřít


ledna 21, 2015

Chcete ušetřit? Buďte aktivní

Tisková zpráva

Otevřítledna 13, 2015

Daně 2015

Od 1. 1. 2015 vstoupila v platnost novela zákona o daních z příjmů, která upravuje podmínky pro daňovou odečitatelnost příspěvků na životní pojištění.

Otevřít


prosince 10, 2014

Aegonu se daří růst a zvyšovat tak svůj podíl na trhu

Ačkoliv zpráva ČAP za 3Q popisuje minulý vývoj pojistného trhu i výhled do budoucna pesimisticky, Aegonu se daří trh dlouhodobě překonávat.

Otevřít


října 31, 2014

Novela zákona o daních z příjmů upravuje podmínky pro životní pojištění

V současné době se připravuje novela zákona o daních z příjmů. Přinášíme informace, co tato novela znamená pro naše klienty a jak budeme postupovat pro zachování daňového zvýhodnění smluv životního pojištění.

Otevřít


října 6, 2014

Získali jsme ocenění za budování důvěry

Koncern Aegon získal mezinárodní ocenění PwC za budování důvěry u veřejnosti.

Otevřítčervence 28, 2014

Pozor na podvodné emaily

Zaznamenali jsme několik případů, kdy lidem přišel mail, ve kterém byl obsažen vir, z adresy recoilless@aegon.cz. Nejedná se o emaily naší společnosti, prosíme neotevírejte je.

Otevřít


června 17, 2014

Osobnost direct marketingu z AEGONu

Letošní Osobností českého direct marketingu se stal generální ředitel společnosti AEGON Jiří Schneller. Vyhlašovatelem soutěže je Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu (ADMEZ).

Otevřít


června 3, 2014

Pojišťovací inovátor 2014

Přihlásili jsme naši letošní novinku Aegon FIT do soutěže Hospodářských novin Pojišťovací inovátor 2014. Myslíme si, že je to opravdu užitečná služba. Pokud se Vám líbí, můžete nás podpořit.

Otevřít


května 26, 2014

Zapojili jsme se do akce Give and Gain 2014

Již po třetí jsme se letos 16. 5. přidali k mezinárodnímu dobrovolnickému dni, Give & Gain, který v ČR pořádá organizace Byznys pro společnost. Na jeden den jsme tak vyměnili své kanceláře za prostředí neziskových organizací.

Otevřít


května 5, 2014

Zhodnocení IŽP za rok 2013

Průměrné zhodnocení prostředků ve fondech investičního životního pojištění Aegon dosáhlo za rok 2013 10,4 %.

Otevřít


dubna 16, 2014

Snížení nadváhy prodlouží život a zlevní pojištění

Pojišťovna Aegon se rozhodla aktivně motivovat své klienty ke změně životního stylu a snižování nadváhy.

Otevřít


března 25, 2014

AEGON Fit soutěží ve Zlaté koruně

Přihlásili jsme naši letošní novinku AEGON Fit do soutěže Zlatá koruna. AEGON Fit je první koncepce svého druhu na trhu, která si klade za cíl zlepšení klientova zdraví. Pokud se vám tato služba líbí, můžete nás v soutěži podpořit.

Otevřít


března 18, 2014

V průzkumu spokojenosti jste nás ohodnotili vysoko nad průměrem trhu. Děkujeme!

Na konci roku 2013 jsme dělali průzkum spokojenosti mezi klienty a také mezi obchodními zástupci. A máme výsledky, které nám dávají výborné vysvědčení a zároveň nás do budoucna zavazují ještě k většímu úsilí.

Otevřít


ledna 29, 2014

Předepsané pojistné Aegonu vzrostlo o 13,5 %, trh stagnoval

Čísla, která zveřejnila včera ČAP za celý rok 2013, ukazují, že naší pojišťovně se dařilo udržet trend z předchozích čtvrtletí. Celkové předepsané pojistné činilo 1 161 mil Kč, což představuje růst oproti roku 2012 o 13,5 %.

Otevřít


ledna 15, 2014

Podpořili jsme sportovní víkend dětí z dětských domovů

Ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové jsme věnovali 50 000 Kč na pořádání víkendového přeboru v lyžování a lopatění pro děti z dětských domovů.

Otevřít


ledna 8, 2014

Daňové odpočty u životního pojištění a penzijního připojištění

Blíží se termín podávání daňového přiznání, proto jsme po vás připravili jednoduchého průvodce důležitými podmínkami a termíny, abyste dokázali zvládnout daňové odpočty u životního pojištění a penzijního připojištění včas a bez stresu.

Otevřít


ledna 7, 2014

Penzijní společnost Aegon bude Conseq

Dříve avizovaný převod Penzijní společnosti Aegon na společnost Conseq byl v prosinci schválen ČNB a v průběhu měsíce ledna dochází k přejmenování na Conseq důchodová penzijní společnost, a.s.

Otevřít


prosince 12, 2013

Maximalizujte své daňové úlevy za rok 2013

Nespornou výhodou životního pojištění a penzijního připojištění je daňová uznatelnost zaplacených příspěvků. Jak tuto výhodu maximalizovat?

Otevřít


listopadu 4, 2013

Navzdory stagnaci trhu pojišťovna Aegon roste

Statistiky České asociace pojišťoven ukazují stagnaci celého trhu. Výsledky Aegonu se tomuto trendu vymykají. Jsme přesvědčeni, že je to díky našemu inovativnímu přístupu k důležitým rizikům.

Otevřít


října 24, 2013

Martina Sáblíková představila svou novou kombinézu

Exkluzivně pro Aegon představila včera odpoledne Martina Sáblíková novou kombinézu, ve které bude závodit tuto sezónu.

Otevřít


září 26, 2013

Aegon dává prioritu životnímu pojištění, svou penzijní společnost prodává společnosti Conseq

Aegon se dohodl na prodeji své tuzemské penzijní společnosti (AEGON Penzijní společnost, a.s.) společnosti Conseq Investment Management.

Otevřít


Praha, září 11, 2013

Aegon eChange boduje v soutěži Nejlepší pojišťovna 2013

Služba Aegon eChange se v letošním ročníku soutěže Nejlepší pojišťovna, vyhlašované každoročně deníkem Hospodářské noviny, stala nejlepší inovací životního pojištění v kategorii Pojišťovací inovátor.

Otevřít


srpna 7, 2013

Aegon vyhrál European Pension Awards 2013

Aegon Global Pensions získal ocenění pro nejlepšího poskytovatele penzijního zabezpečení v Evropě.

Otevřít


Praha, července 30, 2013

Zatímco trh stagnuje, Aegon roste díky svému zaměření na rizika

Česká asociace pojišťoven (ČAP) dnes zveřejnila výsledky svých členů za první pololetí roku 2013. Zatímco trh životního pojištění vykazuje stagnaci, výsledky pojišťovny Aegon jdou proti tomuto trendu.

Otevřít


května 16, 2013

Příjemná zpráva pro klienty penzijní společnosti Aegon – dostanou nejvyšší zhodnocení na českém trhu

Aegon Penzijní společnost připíše za rok 2012 svým klientům 2,21 %. Jedná se o nejvyšší zhodnocení prostředků klientů penzijních fondů na českém trhu.

Otevřít


dubna 24, 2013

Při sledování hokeje hrozí zvýšené riziko infarktu.

Aegon přichystal u příležitosti probíhajícího šampionátu speciální akci pro své stávající klienty. Klient, kterého by v den zápasu českého hokejového týmu postihl infarkt, dostane od pojišťovny dvojnásobné pojistné plnění.

Otevřít


března 25, 2013

Martina Sáblíková vybojovala 10 zlatou medaili na mistrovství světa

Podesáté! Jubilejní desátý titul mistryně světa slaví Martina Sáblíková. Na šampionátu v Soči jej v sobotu získala rozdílem třídy, zbytek světa pobila na trati 5000 metrů o 8,65 vteřiny.

Otevřít


února 21, 2013

Jak Aegon zhodnotil finanční prostředky klientů za rok 2012?

Za rok 2012 se vklady našich klientů zhodnotily velmi zajímavě. Například průměrné zhodnocení klientských investic v investičním životním pojištění činilo za loňský rok 9 %.

Otevřít


února 15, 2013

Aegon zvýšil tržby i zisky ve čtvrtém čtvrtletí; navrhuje zvýšit dividendu

"Náš solidní výkon ve čtvrtém čtvrtletí, a to z hlediska tržeb i zisku, je výsledkem kroků, které jsme podnikli za účelem transformace našeho podnikání."

Otevřít


ledna 10, 2013

Daňové odpočty u životního pojištění a penzijního připojištění

Blíží se termín podávání daňového přiznání, proto jsme po vás připravili jednoduchého průvodce důležitými podmínkami a termíny, abyste dokázali zvládnout daňové odpočty u životního pojištění a penzijního připojištění včas a bez stresu.

Otevřít


ledna 1, 2013

Na základě povolení ČNB vznikla 1. ledna 2013 Aegon Penzijní společnost

Aegon obdržel od ČNB povolení k činnosti penzijní společnosti a 1. 1. 2013 tak transformací společnosti Aegon Penzijní fond, a.s., vznikla Aegon Penzijní společnost, a.s., a Aegon Transformovaný fond.

Otevřít


prosince 3, 2012

Aegon bude nabízet fondy třetího pilíře důchodového spoření

Aegon Penzijní společnost se bude účastnit penzijní reformy a nabídne nové účastnické fondy třetího pilíře. Naopak fondy druhého pilíře se Aegon rozhodl nenabízet.

Otevřít


listopadu 16, 2012

Koncern Aegon dosáhl vysokého zisku a zvýšil hodnotu nového byznysu

Během třetího čtvrtletí Aegon za pomocí strategických priorit dosáhl růstu tržeb, zlepšil profitabilitu prodeje, snížil výdaje a upevnil svoji kapitálovou pozici.

Otevřít


října 15, 2012

Aegon obdržel od ČNB povolení k činnosti penzijní společnosti

Penzijní fond Aegon obdržel 12. 10. 2012 od ČNB povolení k činnosti penzijní společnosti a licenci k provozování penzijního připojištění prostřednictvím transformovaného fondu. K 1. 1. 2013 tedy vznikne Aegon Penzijní společnost, a. s.

Otevřít


září 14, 2012

Jak budou vypadat ceny pojištění pro muže a ženy od příštího roku?

Pojišťovna Aegon zareagovala jako první na regulaci EU a představila jednotné sazby pro muže a ženy (tzv. UNISEX)

Otevřít


září 3, 2012

Generálním ředitelem Aegon v České republice se stal Jiří Schneller

Novým generálním ředitelem společnosti Aegon v České republice byl jmenován Jiří Schneller. Od 1. 9. 2012 povede obě společnosti, jak Aegon Pojišťovna, a.s., tak Aegon Penzijní fond, a.s.

Otevřít


Praha, srpna 27, 2012

Ziskovost Aegonu ve druhém čtvrtletí vzrostla

Společnost Aegon ve 2. čtvrtletí 2012 dosáhla vysokého zisku před zdaněním a růstu tržeb a tím upevnila svoji kapitálovou pozici.

Otevřít


května 23, 2012

Aegon Penzijní fond připíše klientům 1,6 % za rok 2011

Valná hromada společnosti rozhodla o připisovaném zhodnocení za rok 2011 ve výši 1,6 %. Zisk je rozdělen mezi účastníky v maximální možné míře v souladu s platnou legislativou.

Otevřít


března 1, 2012

Aegon podal ČNB žádost o povolení k činnosti penzijní společnosti

Aegon Penzijní fond podal dne 28.02.2012 České národní bance oficiální žádost o povolení k činnosti penzijní společnosti a o povolení k provozování penzijního připojištění prostřednictvím transformovaného fondu.

Otevřít


února 24, 2012

Aegon Penzijní fond získal ocenění v soutěži Zlatý Měšec 2012

Aegon Penzijní fond získal ocenění v soutěži Zlatý Měšec 2012.

Otevřít


února 13, 2012

Opět zlatá Sáblíková

Zbývají závody v Heerenveenu a Berlíně, ale rychlobruslařka Martina Sáblíková už kráčí vstříc šestému celkovému vítězství ve Světovém poháru na dlouhých tratích.

Otevřít


prosince 6, 2011

Seminář Pojišťovnictví ČR a SR

Ve dnech 22. a 23. listopadu proběhl seminář Pojišťovnictví ČR a SR, kde došlo ke zhodnocení vývoje pojistného trhu, jeho porovnání s ostatními oblastmi finančního sektoru i průběhu zapracování Solvency II do národní legislativy.

Otevřít


listopadu 3, 2011

Sáblíková má novou zbraň

Nové bruslařské boty ji kolem kotníku tlačí. Ke starým se však vrátit nechce. Upravovat originál, vyrobený na míru z karbonových vláken, to také ne. Do nové sezony vyrazí Martina Sáblíková s novou zbraní.

Otevřít


července 15, 2011

Aegon získal dvě ocenění na European Pensions Awards 2011

Pověst společnosti Aegon jako jednoho z předních evropských poskytovatelů penzijního připojištění byla potvrzena třemi nominacemi a dvěma cenami v letošních European Pensions Awards.

Otevřít


června 13, 2011

Olympijská vítězka Martina Sáblíková podporuje akci Daruj krev s Českým rozhlasem

V úterý 14. června 2011, u příležitosti Světového dne dárců krve, se uskuteční akce Daruj krev s Českým rozhlasem. Celodenní program navíc zpestří svou přítomností olympijská vítězka Martina Sáblíková.

Otevřít


června 10, 2011

Aegon Penzijní fond připíše za rok 2010 klientům 2,11 %

Aegon Penzijní fond oznámil zhodnocení za rok 2010 ve výši 2,11 %. Jedná se o zhodnocení srovnatelné s rokem 2009, které je konkurenceschopné na trhu. Poprvé část klientů splnila podmínky pro přiznání výnosového bonusu ve výši 0,3 %.

Otevřít


května 13, 2011

Aegon prvním klientem Partners IS

Pojišťovna Aegon se stala historicky prvním klientem nově vzniklé Partners Investiční společnosti. Aegon nové fondy Partners zařadil do portfolia fondů svého investičního životního pojištění.

Otevřít


března 16, 2011

Koncern Aegon zveřejnil své hospodářské výsledky za rok 2010

Výsledky finanční skupiny Aegon za rok 2010 jsou ve znamení stabilního růstu finančních i obchodních ukazatelů a posílení kapitálové pozice.

Otevřít


března 1, 2011

Aegon spolupracuje s Provozně ekonomickou fakultou MU v Brně

Aegon chce podporovat moderní vzdělávání. Spolu s dalšími odborníky z praxe se proto podílí na vzniku nového studijního oboru pro budoucí generaci finančních specialistů právě na Provozně ekonomické fakultě MU v Brně.

Otevřít


února 23, 2011

Anketa Zlatý Měšec 2011 - náš PF se umístil na druhém místě

Aegon Penzijní fond získal v anketě Zlatý Měšec 2011 2. místo v kategorii Penzijní fondy.

Otevřít


prosince 17, 2010

Aegon Česká republika má nové internetové stránky

Pokud máte k nové intenetové prezentaci jakékoliv otázky nebo připomínky, zašlete nám je prosíme na adresu web@aegon.cz. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá.

Otevřít


září 13, 2010

Generálním ředitelem Aegon Česká republika se stal Andrew Cohen

Novým generálním ředitelem Aegon Česká republika byl jmenován Andrew Cohen. Od 13. září tak povede obě společnosti, jak Aegon Pojišťovna, a.s., tak Aegon Penzijní fond, a.s.

Otevřít


července 13, 2010

Aegon vyhrál čtyři prestižní ocenění v soutěži „Evropské penze“

Aegon získal čtyři ocenění v soutěži European Pensions Awards (Ceny Evropských penzí) a potvrdil tak svou pozici jednoho z předních poskytovatelů penzijního zabezpečení v Evropě.

Otevřít


června 1, 2010

Martina Sáblíková oslavila dětský den s dětmi z Thomayerovy nemocnice

Martina Sáblíková se spolu s námi připojila 1. června k oslavám dětského dne v Thomayerově nemocnici.

Otevřít


Praha, dubna 6, 2010

Aegon přenáší poradcům doktora do počítače

Pojišťovna Aegon na začátku dubna uvádí na trh novou službu, která urychluje sjednání životního pojištění. Pod názvem e-Underwriting Aegon Expres se ukrývá elektronický on-line underwriting, který umožní posouzení zdravotního stavu klienta uzavírajícího pojistnou smlouvu přímo na schůzce s poradcem.

Otevřít


Praha, února 26, 2010

Ziskovost Aegonu ve čtvrtém čtvrtletí vzrostla

Čistý zisk skupiny Aegon se oproti třetímu čtvrtletí 2009 více než zdvojnásobil a dosáhl výše 393 mil. EUR – nejlepší kvartální výsledek Aegonu za poslední dva roky. Produkce v životním pojištění vzrostla o 13% na 549 mil. EUR – většina obchodních aktivit Aegonu vykázala ve čtvrtém čtvrtletí růst.

Otevřít


Praha, ledna 15, 2010

PF Aegon lidé svěřili již dvě miliardy Kč

Aegon Penzijní fond na přelomu roku na osobních účtech klientů evidoval prostředky ve výši dvě miliardy Kč. Počet aktivních klientů na počátku roku 2010 přesáhl sto tisíc.

Otevřít