Cesta:

Aegon ve světě

Aegon poskytuje celosvětově své produkty a služby ve více než 20 zemích světa. Akcie společnosti se obchodují na burze cenných papírů v Amsterdamu a New Yorku. Přední ratingová společnost S&P Global hodnotí Aegon známk AA-.

Historie Aegonu sahá 170 let zpět, nicméně společnost Aegon, tak jak jí známe dnes, byla založena v roce 1983 sloučením dvou Nizozemských společnosti, AGO a Ennia. Dnes Aegon patří k největším pojišťovnám v USA. V Nizozemí je největším poskytovatelem penzijního zabezpečení a silnou pozici má také již tradičně na trhu ve Spojeném Království.

Více jak 25 tisíc našich zaměstnanců na celém světě pomáhá milionům zákazníkům převzít zodpovědnost za finanční zabezpečení své vlastní budoucnosti. 

Ambice naší společnosti

Chceme být leaderem na všech vybraných trzích. To nezbytně neznamená být největší nebo mít největší tržní podíl. Našim cílem je být nejdoporučovanější. Jak mezi zákazníky, tak obchodními partnery a zaměstnanci.

Tradiční trhy, kde působíme, jsou USA, Nizozemí a Spojené Království. Ve střední a východní Evropě podnikáme v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Turecku a na Ukrajině. Jsme také v Kanadě, Španělsku, Francii, Hongkongu, Číně, Indie, Indonésii, Japonsku, Austrálii, Thajsku, Singapuru, Mexiku a Brazílii.

Více o naší společnosti se můžete dozvědět na našich mezinárodních stránkách

www.aegon.com