Cesta:

COMPLIANCE OFFICER JUNIOR

Praha

Status: OPEN

  • Číslo pozice: 003

Popis pracovní pozice

Co bude hlavní náplní vaší práce?

  • Monitorovat platnou legislativu v ČR a EU a shromažďovat informace o nových právních předpisech souvisejících s předmětem podnikání
  • Podílet se na implementaci nových právních předpisů do vnitřních systémů Společnosti (zejména AML, GDPR, distribuce pojištění)
  • Spolupracovat na vytváření komplexního systému pro oblast práva a compliance ve společnosti
  • Poskytovat podporu v rámci koncernu v ČR, jakož i podílet se na implementaci mezinárodních projektů v rámci koncernu AEGON
  • Zajišťovat systém vyřizování stížností
  • Poskytovat administrativní podporu – asistovat při archivaci dokumentů, plnit úkoly organizačního a administrativního charakteru

          Jaké musíte splňovat předpoklady?

          • Ukončené, popř. téměř ukončené VŠ vzdělání v oblasti práva
          • Min. 2 roky praxe v oboru finančních služeb na obdobné pozici, případně 2 roky praxe v advokátní kanceláři, zkušenost v oblasti pojišťovnictví, popř. mezinárodní zkušenost výhodou
          • Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem; podmínkou je rovněž znalost odborné terminologie v AJ
          • Pokročilá znalost MS Office

          Co od Vás očekáváme?

          • Zájem o oblast podnikání v oblasti finančních služeb, zejména pojišťovnictví
          • Vynikající komunikační dovednosti, orientace na výkon, ochota investovat čas do dalšího sebevzdělávání
          • Schopnost sebemotivace, zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost
          • Odolnost vůči stresu, schopnost dobré organizace pracovního času

              Co nabízíme?

              • Zajímavou a náročnou práci v mezinárodní finanční instituci
              • Práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu v Praze na Vyšehradě
              • Další odborné vzdělávání a osobní růst v rámci společnosti a v rámci mezinárodního koncernu
              • Pestrý balíček firemních benefitů: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, doplňkové penzijní spoření a životní pojištění ve výši 24 000 Kč ročně, multisport karta, příspěvky na sport, dovolenou, kulturu apod. ve výši 12 000 Kč ročně, 3 „sick days“, 5 týdnů dovolené, nápoje na pracovišti
              • Pružnou pracovní dobu
              • Nástup možný ihned

                    Jak se přihlásit do výběrového řízení?

                    Pokud Tě zaujala tato nabídka, pošli nám svoje CV na: zdenka.jancukova@aegon.cz. Budeme se těšit!