Cesta:

AGILNÍ ASP.NET VÝVOJÁŘ/KA

Praha

Status: OPEN

  • Číslo pozice: 005

Popis pracovní pozice

Kdo jsme?

V ČR Jsme menší, zato skutečně dynamická pojišťovna. Nepojišťujeme auta, ani domy, ale životy a zdraví lidí. Na českém trhu působíme od roku 2005. Vznikli jsme na "zelené louce", rozvíjíme kulturu inovativní dynamické firmy, a máme za sebou silnou nadnárodní značku AEGON.
Většinu aplikací vyvíjíme interně. Aplikace cílí na poradce, kteří prodávají pojištění a na klienty, kteří si jej kupují pro zajištění své budoucnosti. Pracují u nás šikovní a chytří lidé, díky kterým umíme reagovat na změny rychleji a efektivněji než naše konkurence. Věříme, že to, co děláme, přináší reálnou hodnotu a pomáhá lidem.

Používáme platformu .NET Framework. Vyvíjíme hlavně webové aplikace ASP.NET - 3 webové portály (interní, pro poradce, pro klienty). Máme jednu velkou aplikaci v technologii WPF, pojistný kalkulátor pro poradce. Backend píšeme v jazyce C#. Spolupracujeme i na nativní aplikaci pro iPad. Používáme metodiku agilního vývoje a nové funkcionality dodáváme v krátkých a pravidelných intervalech. Hledáme čtvrtého vývojáře do týmu, který by s námi dál budoval aplikace, které pomáhají poradcům a klientům naší společnosti.

Co bys měl umět?

Kromě nadšení a otevřené hlavy budeš potřebovat ještě:

  • Znalost .NET Frameworku a jazyka C#
  • Představu o tom jak se má psát čistý kód a vnímat to jako hodnotu
  • Schopnost vnímat potřeby uživatelů a přetavit je do funkční aplikace
  • Zkušenost s aspnet mvc, aspnet webforms nebo wpf by byla fajn
  • WCF nebo Web.API je výhodou
  • Zkušenosti s relačními databázemi se ti můžou taky hodit
  • A hlavně chuť experimentovat a zdokonalovat se

Co nabízíme my?

  • Možnost spolurozhodovat o používaných nástrojích, technologiích a pracovních postupech
  • Předplatné na portálu Pluralsight a podpora ve vzdělávání
  • Práci, která má smysl - budeš za sebou nechávat hmatatelné věci
  • Příjemné flexibilní prostředí a lidi, kteří chtějí něco v životě dokázat
  • Máme i klasické benefity jako jsou: 5 týdnů zasloužené dovolené, 3 dny zdravotního volna, příspěvky na životko, penzijko, dovolenou, sporty, kulturu, relax a stravenky na obědy
  • Každý pátek nás můžeš potkat, jak běháme u řeky, případně do práce můžeš jezdit na kole

          Jak se přihlásit do výběrového řízení?

          Pokud Tě zaujala tato nabídka, pošli nám svoje CV na: zdenka.jancukova@aegon.cz. Budeme se těšit!