Cesta:

Kariéra

Důležitým předpokladem úspěchu společnosti jsou především kvalifikovaní a profesionální spolupracovníci. Chcete budovat svoji kariéru a zároveň se podílet na rozvoji naší společnosti v České republice?

Aegon vám nabízí pracovní zázemí ve stabilním a úspěšném mezinárodním koncernu s více než 150letou historií a působností v zemích Evropy, Ameriky i Asie.

Stejně individuálně jako ke svým klientům přistupujeme i ke svým zaměstnancům. Dokážeme rozpoznat potenciál jednotlivých pracovníků a nabídnout jim příležitosti k odbornému a kariérnímu růstu.

Neopomínáme ani tolik důležité sladění práce našich zaměstnanců s jejich soukromým životem. Flexibilní pracovní doba, práce z domova a využívání alternativních pracovních úvazků se stávají samozřejmou součástí řízení našich zaměstnanců v rámci týmové spolupráce.

Věříme, že cesta k dobrému výkonu společnosti vede jedině přes „angažované / zapálené" pracovníky. Proto podporujeme jejich iniciativu, dáváme prostor pro inovativní nápady a celkově podporujeme otevřenost v rámci jednání uvnitř společnosti.