Cesta:

Online pojištění AEGON Direct

Jste klient, který upřednostňuje přímý kontakt s pojišťovnou? Právě pro vás jsme připravili produktovou řadu AEGON Direct, která vás kvalitně zajistí proti nejčastějším rizikům.

aegondirect

5 důvodů pro online pojištění od Aegonu

Je to pohodlné – naše pojištění si sjednáte pohodlně, třeba z domova.
Je to rychlé – jste pojištěni okamžitě po připsání první platby na účet Aegonu.
Je to jasné – jednoznačně a srozumitelně vymezená rizika – víte, za co platíte.
Je to v klidu – beze spěchu se seznámíte s naší nabídkou, sami se rozhodnete.
S důvěrou – Aegon patří k největším finančním společnostem ve světě, svou důvěru nám dalo více než 26 milionů zákazníků.

Pokračovat na www.aegondirect.cz

Na jaká rizika se lze online pojistit?

Pojištění pro případ dopravní nehody nejen pro řidiče
Pojištění pro všechny, kteří cestují a kteří mají obavu z úrazů vzniklých při dopravní nehodě. Toto pojištění je připraveno pro všechny, kteří často cestují – tedy nejen pro řidiče. Nabízí pojistnou ochranu pro případy, kdy v důsledku dopravní nehody (v autě, vlaku, autobusu apod.) dojde k úrazu, který si vyžádá hospitalizaci, léčení, zanechá trvalé následky nebo dokonce způsobí úmrtí.

Pojištění pro případ úrazu
Osvědčené úrazové pojištění, jež se vztahuje na úrazy, ke kterým dojde kdekoli ve světě. Balíček obsahuje rizika, která pokrývají vážné i méně vážné úrazy - trvalé následky úrazu, úmrtí následkem úrazu nebo hospitalizaci v důsledku úrazu.

Pojištění pro případ hospitalizace
V případě hospitalizace v souvislosti s úrazem máte nárok na pojistné plnění za každý den pobytu v nemocnici. Tato částka by vám měla stačit na pokrytí nákladů spojených s hospitalizací a dalších souvisejících výdajů.

Pokračovat na www.aegondirect.cz